KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

İşbu e-mail içeriğinde bulunan veya tarafınızca mail atılması suretiyle elde edilen kişisel veriler ile ilgili veri sorumlusu AKPA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş. firmasıdır.  Bu e-maile cevap vererek göndereceğiniz e-mailler bünyesinde bulunan kişisel veriler outlook sistemi üzerinden toplanmakta olup, 6698 sayılı kanunun 5/2-c veya 5/2-f maddelerindeki hukuki sebepler kapsamında sözleşmenin kurulması ve ifası ile ilgili olma ve meşru menfaatler kapsamında işlenmektedir. AKPA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş.ne tarafınızca gönderilen kişisel verilerin mevzuata uygun olarak elde edildiği ve bu kişisel verileri ile ilgili gerekli teknik ve idari tedbirlerin tarafınızca alındığı kabul edilmektedir.  Konu hakkındaki detaylı bilgileri “www.akpaas.com.tr” adresindeki kişisel veri koruma politikamızda bulabilirsiniz.

The data controller regarding the personal data contained in this email or obtained by sending an email by you is AKPA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş. Personal data contained in the emails you send by replying to this email are collected through the Outlook system and processed within the scope of the legal grounds stated in Articles 5/2-c or 5/2-f of Law No. 6698, relating to the establishment and performance of the contract and within the scope of legitimate interests. It is accepted that the personal data sent to AKPA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş. by you are obtained in accordance with the legislation and that the necessary technical and administrative measures regarding these personal data are taken by you. You can find detailed information on the subject in our personal data protection policy at “www.akpaas.com.tr”.

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gönderildiği belirtilen kisi/kisilere özeldir ve gizlidir. Bu mesajin muhatabi olmamaniza rağmen tarafınıza ulaşmış olması halinde mesaj içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yukumlulugune uyulmasi zorunlulugu tarafiniz icin de söz konusudur. Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin dogrulugu ve guncelligi konusunda gonderenin ya da sirketimizin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir. Şirketimiz mesajin ve bilgilerinin size degisiklige ugrayarak veya gec ulasmasindan, butunlugunun ve gizliliginin korunamamasindan, virus icermesinden ve bilgisayar sisteminize verebilecegi herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.