Türkiye’de alüminyum sektörünün öncü firmalarından Akpa Alüminyum, Anagold 24 Erzincanspor Kulübü’ne, 2 yıldır verdiği desteği yeni sezonda da sponsor olarak sürdürüyor.

Turgut Çalışkan: “Sporun gelişimine katkı sağlamak, marka değerlerimizi oluşturan unsurların başında geliyor.Kadın sporcularımıza verdiğimiz desteği, fabrikamızın bulunduğu Sakarya’da Sakarya Bayan Voleybol Takımı sponsorluğunu üstlenerek sürdürmeye devam ediyoruz. 3 sezondur spora ve sporcularımıza destek veriyoruz. Bu sezonda üstlendiğimiz Anagold 24 Erzincanspor sponsorluğu bizim için oldukça heyecan ve gurur verici bir anlaşma. Bundan sonra Takım futbolcularımızın, daha büyük başarılara imza atması için hep yanlarında olacağız.”dedi. 

Akpa Alüminyum olarak kadın sporcuları desteklemeyi sürdürüyoruz.

Sakarya’yı Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Liginde temsil edecek olan sultanlarımıza  2022-2023 sezonunda başarılar dileriz.

Akpa Alüminyum sporun ve sporcunun yanında yer almaya devam ediyoruz.

Röportaj panosunda yer aldığımız Kayserispor takımına ve Konyaspor, Antalyaspor, Hatayspor, Ankaragücüspor, Sivasspor takım maçlarında sezon boyunca desteğimizi sürdüreceğiz. Süper Lig’de mücadele edecek tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyoruz.