Projelerinize Özel Çözümler Sunuyoruz 

Üretim ve Ar-Ge bölümündeki uzmanlarımız teknik bilgilendirme ve ürün geliştirme konularında müşteri beklentilerine cevap vermeye hazırdır. Sistem kısmı müşterilerimize doğru ürün, doğru uygulama ve ürün geliştirme konularında çözümler sunmaktadır.

Proje ve Ar – Ge birimimiz;  Sundurma, Kış Bahçesi, Giyotin Cam, Isıcamlı Cam Balkon, Küpeşte ve Gizli Kanat Pencere Sistemleri, Ultra Ses, Su, Isı Yalıtımlı Sürmeler ve mevcut sistemlerin performanslarını arttırmaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir.
Proje ve Ar-Ge birimimiz, gelen proje taleplerine Projesel ve Ar-Ge’sel çalışmalar tamamladıktan sonra ergonomik, tasarıma uygun, finansal bütçeyi koruyarak müşterinin beğenisine sunmaktadır.

Sistemlerin kullanılacağı  projeler için detay çalışmaları, giydirme cepheler  için taslak oluşturulmasında teknik destek verilmektedir.

Teklif aşamalarında tavsiye niteliğinde, pratik anlamda malzeme gereksinim listesi çıkarılarak gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası hizmet vermektedir.

Mimar ve mühendislik dallarıyla işbirliği içerisinde çalışmaya  önem verilmektedir. Tasarım ofislerini ve teknik ofisleri bilgilendirmede; yeni ürünlerin tanıtımı, reklam malzemelerinin basılı olarak sağlanması, sistemler konusunda teknik destek, proje analizi ve müşteri merkezli sunumlar yapma gibi hizmetler sunmaktadır.