Akpa Alüminyum Kadın Yöneticileri, Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele eden Sakarya Voleybol Spor takım oyuncularıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir araya geldi.

Akpa Alüminyum Kurumsal İletişim Yöneticisi Esra Kısaoğlu “Akpa Alüminyum olarak spora ve sporcuya her zaman destek veren bir markayız. Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele eden Sakarya Voleybol’un kadın oyuncuları ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kadınların toplumda hak ettiği saygınlığı görmeleri ve her alanda daha fazla yer almaları temennisiyle filenin sultanları ile bu özel günde bir araya gelip, sezonda başarılar dilemek istedik. İlham veren eserleri, sevgileri, bakış açıları ve başarılarıyla dünyaya güzellik katan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.” dedi.
Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, “Sporcularımızı bu anlamlı günde ziyaret edip, başarılar dileyerek hediye takdim eden değerli Akpa Alüminyum kadın yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.