İzmir Bölgesi “Sektöre Güven Veren Buluşma” etkinliğinde Akpa Alüminyum, yeni tasarlanan mimari sistem ürünlerini sektörün ilgili temsilcileri ile buluşturdu

Akpa Alüminyum “Sektöre Güven Veren Buluşma” adı altında ege bölgesine özel bir tanıtım etkinliği düzenledi.  2 Şubat Çarşamba günü mimarların, tasarımcıların ve yapı sektörünün önde gelen temsilcilerinin katıldığı etkinlik Svalinn hotel balo salonunda gerçekleşti.

Akpa Alüminyum Kurumsal İletişim Uzmanı Esra Çaka’nın moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte Akpa Alüminyum Ar-ge ve Proje Müdürü Mehmet Ali Uzun, Ar-Ge Uzmanı Murat Arslan ve Ar-Ge Uzmanı Emre Şengönül mimari sistem iyileştirmeleri yapılan sistemleri tanıttı.

Mevcut mimari sistem ürünlerde yapılan yeniliklerden de bahsedilen etkinlikte ürünlerin çözüm odaklı olması ayrıca projelere özel çözümler sağlaması dikkat çekti.

Akpa Alüminyum İzmir Bölge Satış Uzmanı Ercan Karacaoğlu etkinlikte oluşturulan sergi alanının oldukça dikkat çektiğini ifade etti. Karacaoğlu, tüm katılımcılara özel hazırlanan hediyeleri takdim ettiklerini ifade etti. Karacaoğlu “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve verimliliklerini artıracak çözümler sunmak adına sürekli sistemlerimiz yenileniyor ve fark yaratan ürünler sunmaya devam ediyoruz” dedi.