Geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmak için çevreye verilen zararı en aza indirmeyi hedefleyen Akpa Alüminyum Sakarya’da Ogem Vakfı aracılığıyla 10 bin fidanlık hatıra ormanı oluşturdu.

Hatıra Ormanı için düzenlenen törene Akpa Alüminyum Kurumsal İletişim Yöneticisi Duygu Çalışkan Aydın ve Kurumsal İletişim Uzmanı Esra Çaka, İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Şefi Mustafa Kara ve İnsan Kaynakları Sorumlusu Meltem Aşkar katıldı.

Faaliyet gösterdikleri Sakarya’da hatıra ormanı oluşturma hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Kurumsal İletişim Uzmanı Esra Çaka; hem şehir olarak hem de insan olarak daha çok yeşil alana ihtiyacımız var. Sahip olduğumuz tüm kaynakları, ülkemizin ekonomik gelişiminin yanı sıra sosyal, kültürel ve çevresel konular için de değerlendiriyoruz. “Daha İyi Bir Gelecek İçin” çalışmayı sürdürüyoruz.” dedi.

Sürdürülebilir bir geleceğe ve doğal yaşama katkı sunma misyonu ile hareket ettiklerini dile getiren Çaka “Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sorumluluğumuzun farkında olan bir firma olarak daha iyi bir gelecek için çok çalışmaya devam edeceğiz.” diye ifade etti.