Akpa Alüminyum  Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünleri ile ilgi odağı olmayı başardı.  Her sene farklı bir yeniliği sektörün beğenisine sunan Akpa Alüminyum  başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

Uluslararası Pencere Fuarı’na geçen senelerde olduğu gibi 240 m2’lik standıyla 2. salonda katılan Akpa Alüminyum, yeni ürünleriyle sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. 3-6 kasım tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Akpa Alüminyum  gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktı. Fuarı ziyaretçi sayısının yüksek olduğu fuarda Akpa’nın kış bahçesi bölümünde sergilediği SH110 Giyotin, HS55 Thermo Kaldır Sür ve Tek Raylı Sistem, ISCB140 Isıcamlı Sürme Cam Balkon Sistemi, ICB40 Isıcamlı Cam Balkon Sistemi ve WG70 Thermo Kış Bahçesi sistemleri sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü.

Özellikle yüksek açıklıklar için tasarlanan özel  cephe uygulamaları ve dışarıdan görünmeyen kanat uygulaması imkanı sağlayan HVT67 Gizli Kanat Sistemi  tüm ziyaretçilerin yakından incelediği ürünlerdi. Yeni tasarım Kaldır – Sür Monorail  sistem sektörün beğenisine sunuldu.

Tüm görüşme odalarını OP40 Ofis Bölme Sistemi ve FD60 Thermo Katlanır Kapı Sistemi ile  tasarlayan Akpa Alüminyum  30 farklı serisini ve farklı renk seçimini yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Primebond Plus, Durabond ve Rallbond  Alüminyum Kompozit Panel markalarının alternatifli renk seçenekleri ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.