Sistemlerinin kullanılacağı olası projeler için detay çalışmaları, giydirme cepheler ve atriumlar için taslak oluşturulmasında teknik destek verilmesi,

Teklif aşamalarında tavsiye niteliğinde, pratik anlamda malzeme gereksinim listesi çıkarılarak gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası hizmet vermektedir.

Üretim ve Ar-Ge bölümündeki uzmanlarımız teknik bilgilendirme ve ürün geliştirme konularında müşteri beklentilerine cevap vermeye hazırdır. Sistem kısmı müşterilerimize doğru ürün, doğru uygulama ve ürün geliştirme konularında çözümler sunmaktadır.

Mimar ve mühendislik dallarıyla işbirliği içerisinde çalışmaya büyük önem vermeye başlamıştır. Tasarım ofislerini ve teknik ofisleri bilgilendirmede; yeni ürünlerin tanıtımı, reklam malzemelerinin basılı olarak sağlanması, sistemler konusunda teknik destek, proje analizi ve müşteri merkezli sunumlar yapma gibi hizmetler sunmaktadır. Faaliyetlerimizle müşterilerimizin doğru ve çözüm üretebilir bilgiyi edinmelerine yardımcı olmanın yanında, bilginin profesyonel paylaşımını sağlamak amaçlanmaktadır.

Sürekli gelişim ve yenilikçi felsefesiyle üretim teknolojisinde gücüne güç katmaya devam etmektedir…