Kalite ve Güvenin Simgesi olmayı başaran Akpa Alüminyum, Avrasya Bölgesi’nin en prestijli Fuarı olan Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünleriyle yoğun ilgi gördü. Fuarda potansiyel ve mevcut müşterileriyle bir araya gelen Akpa Alüminyum, yeni ürünlerini ikinci salonda yer alan standında sergiledi.

Başta Mimari Sistem Ürünleri;  Primebond, Durabond, Rallbond Alüminyum Kompozit Panel markaları, Aksesuar alanında Forza markası ve geliştirmeye devam ettiği yeni mimari sistem ürünlerini sergilediği  fuarda Akpa Alüminyum, sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağı olmayı başardı.

WG100 SkyRoof Kış Bahçesi içerisinde sergilenen ürünler bölümünde ISCB140 Isıcamlı Sürme Cam Balkon, S35Thermo Novoline Sürme Sistem, FD60T Katlanır Kapı Sistemi, HS55T Hebe-Schiebe Sürme Sistemi fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Dışarıdan görünmeyen kanat uygulaması imkanı sunan HVT67  /  HVT77 Gizli Kanat kapı ve pencere sistemleri ziyaretçiler yakından inceleme fırsatı buldu.

Dayanıklı ve hafif malzeme olma özelliğine sahip Alüminyum kompozit paneller çeşitli renk seçenekleriyle sergilendi.

Akpa Alüminyum Satış Direktörü Turgut Çalışkan; “Sektörümüzde önde gelen katılımcı en son yenilikçi çözümleri ziyaretçilerimiz ile buluşturduk. Müşterilerimizin, ziyaretçilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşmak da bizler için verimli bir fuar geçirmemizi sağladı. Çalışkan son olarak; yüksek kalite standartlarıyla tüm dünya için alüminyum üretip, ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkı sunmaya devam ettiklerini dile getirdi.

WG100 SkyRoof Kış Bahçesi

FD60T Katlanır Kapı Sistemi

S35Thermo Novoline 

 

ISCB140 Isıcamlı Sürme Cam Balkon 

 

HS55T Hebe-Schiebe Sürme Sistemi

 

LR125 Korkuluk

HVT67 HVT77 Gizli Kanat Sistem