Markanın güvenilirliği tüketicilerin tercihinde önemli bir rol oynuyor.”

 

Akpa Alüminyum’un kalite ve güven algısına  vurgu yaparak “Beraber mutlu,huzurlu,güvenli yarınlara…” temasıyla hareket ettiklerini dile getiren

Akpa Denizli bayisi Alsaş Metal ve Alüminyum Yöneticisi Murat Yumurtacı ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. 

Öncelikle sizi ve firmanızı kısaca sizden dinlemek isteriz. 

Uzun yıllar alüminyum sektöründe edinilen tecrübelerini ortak bir havuzda toplama kararı alan ve faaliyet gösteren altı ortaklı bir şirketiz. Cephe ve doğrama imalatı yapıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışına hizmet vererek talepleri karşılamayı sürdürüyoruz.  Paydaşlarımıza tedarik hizmeti veren büyük bir aileyiz diyebiliriz.

Daha çağdaş,daha ferah,daha özel, daha kullanışlı, her kesimin bütçesine uygun mekanlar tasarlamak ve profesyonelce uygulamak için çok çalışıyoruz.

Akpa Alüminyum ile iş birliği süreciniz nasıl başladı? Akpa ile yollarınız nasıl kesişti?

Akpa Alüminyum sektörde önde gelen yakından takip ettiğimiz bir marka idi. Akpa ile yaptığımız görüşmelerde uzun vadeli bir işbirliğinin mümkün olacağını düşündük.

Akpa’nın bize verdiği güven tercih etme sebebimizdi. Çünkü markanın güvenilirliği tüketicilerin tercihinde önemli bir rol oynuyor.

Akpa markasının size kattığı değeri nasıl ifade edersiniz? 

Akpa markasını müşterilerimize tedarik ederken Akpa’nın verdiği sözleri yerine getirme prensibi güven oluşturuyor. Bu güven doğrultusunda müşterilerimize karşı kendimizi emniyette hissediyoruz. Bu durumun bizler için büyük bir avantaj olduğunu ifade edebilirim.

Akpa Alüminyum’un iş yapış kültüründe sizi en çok etkileyen hangi özelliği oldu? 

Biz Alsaş olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren alüminyum imalatçılarına alüminyum profil ve aksesuar tedarik hizmeti veriyoruz. Ancak bu hizmetimiz tedarik ile sınırlı değil. Aynı zamanda proje geliştirilmesi, analiz hizmet verilmesi, doğru malzeme kullanılması konusunda danışmanlık hizmeti verilmesi ve son tüketiciye verilen hizmetin neticelenene kadar tüm süreçlerin takip edilmesi konusunda Akpa desteğini görmek ayrıcalık sağlıyor.

Son tüketicinin Akpa markasını tercih etme sebepleri nelerdir? 

Ürün kalitesinin standart olması ve termin sürelerine uyulması ve satış sonrası yeterli servis hizmetinin olmasıdır. Akpa çalışanlarının profesyonel yaklaşımı çözüm odaklı hareket etmesi ve hızlı geri dönüşlerle işimizi kolaylaştıran desteklerine vurgu yapmadan geçemeyeceğim.

Teknolojik gelişmeleri takip edip hayatınıza nasıl entegre ediyorsunuz? 

Alsaş olarak satış ve satış sonrası servis hizmetlerimizin kalitesi ve verimliliği arttırmak adına her daim teknoloji alt yapımızı geliştiriyoruz ve yatırım yapıyoruz. Özellikle gençlerin eğitim ve öğrenim süreçlerine destek olmayı önceliklerimiz arasına alıyoruz. Gelecek nesillere yatırım yapıyoruz.