G-6CNEJ9KR47 Yeni Tesis Faaliyete Başladı. - Akpa Alüminyum San. Tic. Aş.

Yeni Tesis Faaliyete Başladı.

Kaliteli bir üretim hedefiyle alüminyum sektöründe standartların yükseltilmesine 35 yıldır öncülük eden Akpa Alüminyum, yaptığı yatırımlara yenisini ekledi. Üretimde  yıllık yıllık 35.000 ton kapasite ile çalışabilecek yeni boya tesisi yatırımını tamamladı.  

Akpa Alüminyum, yenilikçi anlayışıyla gelişime önem vermeyi sürdürüyor ve yıllık 35.000 ton kapasiteli yeni boya tesis yatırımı ile büyümeye devam ediyor.  8.100 mm maksimum uzunlukta ve 90kg/adet profil boyayabilme özelliğine sahip yeni boya tesisi faaliyete başladı. Yüzey ön işleminde kullanmış olduğu “Cromfree” prosesi ve organik çözücü içermeyen boyaların tercihi ile çevreye duyarlı bir tesis olma özelliği taşıyor.

Akpa Alüminyum Müşteri Taleplerine Göre Geniş Renk Yelpazesi Sunuyor.

Akpa Alüminyum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Çalışkan, “Fabrikamız teknolojisi ve kapasitesiyle, ülkemizin başta inşaat endüstrisi olmak üzere alüminyumun kullanıldığı tüm sektörlerde  çıtayı üst seviyelere taşıyacak modern bir donanıma sahip. Yaptığımız yeni yatırımlarla bu donanımı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Yenilikçi olma becerisi, marka değeri, pazarlama ve iletişim yetenekleri ile Akpa Alüminyum çok özel bir konuma sahip. İş ortaklarımızla birlikte yol aldığımız bu yolculukta bu gücümüzün farkındayız, birlikte güçlüyüz. “dedi.

2021-09-29T10:40:30+03:00
Go to Top