5 Kıta’da 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Ar-Ge birimi tarafından geliştirilen ürünleriyle kaliteden ödün vermeyen Akpa Alüminyum, Avrasya Pencere 2020 Fuarı’nda yenilikçi ve çözümcü ürünleri ile yer aldı.

 Akpa Alüminyum, her biri farklı özellikleriyle ön plana çıkan ürünlerini ve ürün gamına eklediği 3 yeni ürününü, 4-7 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere 2020 Fuar’ında iş ortaklarıyla ve müşterileriyle buluşturdu. Akpa Alüminyum’un fuarda sergilediği ürünlere ziyaretçilerin ilgisi oldukça yoğundu.

Fuarda sergilenen üç yeni üründen biri olan ICB40 Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sistemi yüksek ısı yalıtımıyla ön plana çıkıyor. Farklı açılarda uygulanabilir olması sayesinde çözümcü bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer bir yeni ürün olan HVT67 Gizli Kanat Sistemi gizli menteşe uygulanabilme imkânı ile dikkat çekici bir ürün olma özelliği taşıyor. Oldukça kolay uygulanabilir bir ürün olmasının yanı sıra estetik ve modern bir görüntü sağlıyor.

Ürün gamına yeni eklenen ürünlerden biri olan PS90 Cam Saçak ve Sundurma Sistemi, 90 kilogram’a kadar yük taşıma kapasitesine sahip olmasının yanı sıra uzun ömürlü sağlam bir ürün olarak tanımlanabiliyor. Dekorasyon konusunda sade görünüme önem verenlerin tercih edebileceği kolay uygulanabilir bir ürün olması ile farkını ortaya koyuyor. Yan yana kullanarak daha uzun sundurmalar elde edilebiliyor.